AHL (Atatürk Havalimanı) Araç Kiralama

AHL (Atatürk Havalimanı) Araç Kiralama

AHL yani Atatürk Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan havalimanında yurtdışı uçuşlarının çoğunlukla bu havalimanından yapıldığını biliyor musunuz? AHL (Atatürk Havalimanı) İstanbul’un turist giriş kapısı, hal böyle olunca da en iyi hizmet noktalarının burada bulunması gerekiyor.  Yabancı müşterilerin satın alacakları araç kiralama hizmetinin en önemli unsuru yabancı müşterileri koruyan kiralık araç kasko paketleridir.

Comet oto kiralama, kurumsal yapıda yabancı müşterilerin kolaylıkla araç kiralayabileceği bir platform ile hizmet vermektedir. Araç kiralama sektöründe yabancılara en iyi araç kiralama fırsatlarını yapan firma, aynı zamanda “gurbetçi araç kiralama” ve “yabancı uyruklu araç kiralama” paketleri ile en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini vermektedir.

Büyük araç filosu ile daima stokta araç ile çalışan Comet araç kiralama AHL dış hatlar araç kiralama firmaları arasında en iyi konumdadır.

AHL iç hatlar araç kiralama ve AHL dış hatlar araç kiralama hakkında daha detaylı bilgiye www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn