Rent a car Kaskosu nedir

Rent a car Kaskosu nedir? Kurumsal Rent a Car firmaların avantajları nedir?

Araç kiraladınız ve kiraladığınız araçla maddi veya ölümlü kaza geçirdiniz. Kasko kaza bölgesini ve aracı incelemeye alır. Dosya açıldıktan sonra inceleme sonucu aracın rent a car kaskosu yoksa sigorta firmasının hasarı ödeme yükümlülüğü ortadan kalkar ve aracı kiralayan firma Araç kira sözleşmesi ile bu hasar bedelinin tamamını kiralayan kişiden talep etme hakkı doğar. Kiralamış olduğunuz araçta Rent A Car Kaskolu varsa böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Özetle Rent A Car Kaskolu araçlar, kiralayanların daha sonra nedensiz yere problem yaşamalarını önler. Comet Araç Kiralama'nın tüm araçları Rent a car kaskoludur.

Unutmayalım ki, bir bedel ödeyerek yapmış olduğunuz kiralamalarda gereksiz problem yaşamamak için, mutlaka kurumsal firmalardan ve Kasko poliçesi Rent A Car sigortalı olan firmaları tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır.
Bir aracın Rent A Car kaskolu olup olmadığını plakasını sigorta şirketine sorarak veya aracın sigorta poliçesine bakarak öğrenebilirsiniz. www.comet.com.tr web sitemizden kasko özelliğini seçebilirsiniz.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn