Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama RENT A CAR

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türkiye’nin en büyük havalimanlarından biri olan Sabihan Gökçen Uluslararası Havaalanı ( IATA: SAW, ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırları içerisinde Kurtköy mevkiinde inşa edilen İstanbul'un ikinci havaalanıdır. Havaalanı ismini Türkiye'nin ilk bayan pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Havaalanının temeli Mart 1998 tarihinde atılmış olup Şubat 2001 tarihinde bitirilen havaalanı toplam beş yüz elli milyon dolara mal olmuştur. operasyonları, havalimanı otelleri  güvenlik hizmetleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım  İşletme A.Ş. tarafından yürütülmektedir.Sabi Gökçen Havaalanı Comet Rent a car Şubemiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızn çok sık kullandıgı Sabiha gökçen havalimanı yaz aylaronda çok yogun olmaktadır.Comet rent a car araç kiralama hizmetlerinde yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza özel kampanyalar düzenleyerek Sabiha gökçen havalimanında misafirlerini karşılayarak kiraladıkları araçlarını teslim etmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetinde yılların deneyimi, genç araç filosu ve araç kiralama yapacak müşterimize teslimatta sunduğu kolaylıklar sayesinde sadece seyahatinize odaklanabilirsiniz.

COMET RENT ACAR havalimanlarında araç kiralama ofisleri ile gelecek olan müşterileri için daima hazır araç ve hemen kiralama modeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımıştır.

COMET RENT A CAR araç kiralama, havalimanlarında araç kiralama hizmetlerinde şimdiye kadar müşteri memnuniyetine önem vermiştir

Sabiha Gökçen havalimanında araç kiralaması yapmak istiyorsanız www.comet.com.tr adresinden  tüm araçlarımızı görebilir ve istediğiniz araca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn