İzmir Ekonomik Araç Kiralama
24.12.2018

Kemeraltı’nın bugünkü kıyı şeridi, düz hâlini 19. yüzyıl başlarında almıştır. Rıhtım boyunca arazinin tümü o zamanlar kullanılmamış olsa da ilerleyen yıllarda etrafına Osmanlı barakaları ve kervanlar için ikametgah noktaları eklenmiştir. Adını konuttan alan Konak meydanı, gelişimini hâliyle bu çarşıya borçludur.

Kemeraltı fotoğraf gezilerine sıkça konuk olmasının tabiki güzelliği ile ilgisi büyük. Bu güzellikleri daha rahat gezmeniz için bir araç şart. Sadece toplu talışa veya taksi ile bir gezi yapmak oldukça zor. izmir'de araç kiralama yapmak oldukça kolay, hem firma çeşitliliği hemde araç çeşitliliği konusunda İzmir özellikle ekonomik araç kiralama konusunda oldukça başarılı.

İzmir'de ekonomik araç kiralama yapmak isteyen misafirlerin mutlaka Comet Rent a Car web sitesinde bulunan araçlara bir göz atması gerekmektedir. İzmir'de araç kiralama konusunda oldukça başarılı olan Comet Rent a car bu konuda Özellikle ekonomik araç kiralama konusunda fiyatta oldukça başarılı.

İzmir'de ekonomik araç kiralama fiyatlarını analiz ederken mutlaka fiyatlara bakmadan karar vermeyin. Özellikle aracınızı kiraladıktan sonra 1990’lı yıllar itibariyle yaşanan gelişim ve değişimlerle oldukça yaşayan bir yer hâline gene çarşıyı mutlaka ziyaret edin. İlk zamanlarında daha çok demircilerin yer aldığı bu çarşıda günümüzde sahile açık alandaki doğal bir ortamda alışverişin keyfine varabilirsiniz. Uygun fiyata çok sayıda hediyelik eşya bulabileceğiniz gibi kıyafet, ayakkabı, mücevher ve el sanatları ürünleri de yine çarşı merkezinde bulunmaktadır.

Alışveriş yapmayı unutmayın. Mutlu geziler.

Devam
Bornova Araç Kiralama Hizmeti
24.12.2018

Bornova, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağının merkezinde bulunmaktadır. 2000 yılında da Metro ve Garaj’ın gelmesi ile önemini bir kat daha arttırmıştır. Yeşili, bamyası, domatesi, nar bahçeleri ve piknik alanlarıyla bilinen Bornova, tarihin akışı içinde değişik kültürleri konuk etmiş ve bu misyonunu halen sürdürmektedir.

Bu güzelliklerle dolu şehirde doyasıya gezmeniz için Bornova'da en uygun araç kiralama nasıl yapılı bunun hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Bornova'da en uygun aracı kiralamak istiyorsanız, öncelikle Bornova'da ekonomik araç kiralama yapan firmaları bulmanız gerekmektedir. Ekonomik araç kiralama konusunda bornova'da kendi filosuna sahip olan Comet Rent a Car araç kiralama konusunda özellikle Bornova'da en uygun araç fiyatlarını vermektedir.

Araçlarının yeniliği ve model olarak en dolu modellerle araç kiralama yapan Comet, Bornova'da araç kiralama yapan firmalar arasında en iyiler arasındadır.

Devam
İstanbul Araç Kiralama
24.12.2018

İstanbul'da uygun araç kiralama yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konu, araç kiralama yapacağınız firmanın kendi araçlarını kiralıyor olmasıdır.
Peki başka firmanın aracını kiralayan şirketler var mıdır? Bu sorunun cevabı "evet" özellikle İstanbul'da çok fazla araç kiralama şirketi olmasından dolayı araç satın almadan araç kiralama yapan firmalar vardır.

Bu firmalar dışarıdan araç alığ kiraladıklarından dolayı araç kiralama yapan firmadan daha uygun fiyatı vermesi imkansızdır. Bu yüzden uygun araç kiralama yapmak istiyorsanız, mutlaka araç kiralama yapan firmanın kendisinden araç kiralama hizmeti satın almanız gerekmektedir.

Uygun araç kiralama hizmeti, araç kiralama firmaları tarafından dönemsel ve kiralama sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun araç kiralama konusunda en detaylı bilgiyi araç kiralama firmasından alabilirsiniz.

Devam
Ekonomik Araç Kiralama
24.12.2018

Ekonomik araç kiralama konusunda araç araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi araç yakıt parametlerini daha önceden biliyor olmanızdır. Ekonomik araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olan danışmanlarımız en ekonomik araçlar hakkında sizlere detaylı bilgi vereblmektedir.
Yeni nesil araçlar genelde ekonomik yakıt tüketimi ve konforu birleştirmektedir. Ekonomik araç kiralama yaparken müşterilerimize sunduğumuz araçlarımızı seçerken konfor ve ekonomi durumlarını inceliyoruz.

Ekonomik araç kiralama özellikle İstanbul'da araç kiralama yapmak isteyen misafirlerimizin araçlarını şehir içerisinde kullanırken en az yakıt tüketimi ile kiralama yapmalarını sağlamaktadır.

İstanbul'da trafiği göz önünde bulundurduğumuzda ekonomik araç kiralama gerçekten İstanbul'da araç kiralama yapan misafirlerimiz için çok önemlidir.

Konfor, fiyat ve yakıt ekonomisi olarak en uygun araçları kiralamak için web sitemizden araçlarımızı kontrol edebilirsiniz.

 

Devam
Dalaman Marmaris Araç Kiralama Rent a car
12.06.2018

Telmessos Antik Kenti, gece hayatları ile Dalaman, yerli ve yabancı misafirlerin özellikle yaz sezonunda sık tercih ettiği yerler arasındadır.

Dalaman havalimanı veya  Dalaman da aracınız tam sizin istediğiniz saatte yanınızda. Seyahat süreniz boyunca Dalaman da milattan önce yapılmış yapıları gezebilir, gece hayatına ayak uydurabilirsiniz.Dalaman havalimanı Marmaris Fethiye Sarıgerme Datça gibi ilçelere oldukça yakındır.Havalimanın dan araç kiralayarak bu ilçelere gidebilirsiniz.Comet rent a car olarak Dalaman havalimanın da oto kiralama hizmeti vermekteyiz. Mugla ilimize de çok yakın olan Dalaman Havalimanı bölge ekonomisine ve turizmine büyük katkı yaparak Muğlanın gelişiminde önemli rol oynamaktadır.Marmaris bölgenin en önemli turizim merkezi olup yaz aylarında yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır.Marmaris güzel koyları yeşil mavi denizi ile gezilip görülmesi gereken turizim merkezlerinin başında gelmektedir.Marmaris de Comet De Lux Otelde konaklayabilir yine Comet rent a car dan araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.Marmaris Comet rent a car 24 saat kesintisizhizmet vermektedir.Dalaman havalimanı Comet rent a car ve Marmaris Comet rent a car tatiliniz boyunca hep yanınızda. 

Tatilde arabasız kalmayın indirim ve fırsatlardan hemen yararlanın.

www.comet.com.tr ve ya 444 2 721

Devam
İzmir Araç Kiralama RENT A CAR
12.06.2018

Doğası, denizi ve tüm güzellikleri ile gezmeye doyamayacağınız şehir, İzmir. İzmir’in tüm bölgelerine kapıya teslim  seçeneği ile araç kiralama yapabildiğiniz COMET İzmir’de yaygın şube ve teslimat noktaları ile İzmir’de en genç araç filosu ile hizmet vermektedir.İzmir Adnan menderes Havalimanı şubemiz 24 saat kesintisiz rent a car hizmeti vermektedir.

İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük kentidir. İzmir, Ege kıyı bölgesinin tipik bir örneği gibidir. Kuzeyde Madra Dağları, güneyde Kuşada sı Körfezi, batıda Çeşme Yarımadası’nın Tekne Burnu, doğuda ise Aydın, Manisa il sınırları ile çevrilmiş İzmir, batıda kendi adıyla anılan körfezle kucaklaşır. İzmir ili içinde Ege Bölgesi’nin önemli akarsularından olan Gediz Nehri’nin aşağı çığırı ile Küçük Menderes Nehri bulunur. Girintili ve çıkıntılı kıyı bandı doğal olarak sayısız güzellikte koy ve plajların oluşumu ile sonuçlanır. Gümüldür, Özdere, Foça, Karaburun, Çeşme,Marmaris,Bodrum sahil ve plajları İzmir için büyük bir turistik önem taşımaktadır. Öte yandan aynı doğal yapı, bir çok balıkçı barınağının veya yat yanaşma yerlerinin oluşmasına neden olmuştur. Bu özellikleriyle İzmir doğal bir turizm ve liman kentidir. Akdeniz iklim bölgesinde yetişen geniş, sert ve iğne yapraklı, sürekli yeşil kalan, kuraklığa dayanıklı ağaç ve çalılar, yaygın doğal bitki örtüsünü oluşturur.İzmir Türkiyenin en büyük yerleşim yerlerinin başında gelmektedir.İzmir Adnan menderes Havalimanı Avrupanın büyük havalimanlarından biri olup aktarma merkezi olarak inşa edilmiştir.İzmir Türkiyenin ekonomisne oldukça büyük katkı yapmaktadır.Turizimin çok geliştigi bir şehir olan İzmir Çeşme Bodrum Marmaris Dalaman gibi bir çok turizim merkezinede çok yakındır.İzmir ziyaretleriniz de araç kiralama ihtiyaçlarınızı Comet rent acar dan ekonomik olarak çözümleyebilirsiniz.Comet rent a car İzmir içerisnde dilediginiz zaman arcınızı kapınıza kadar getirmektedir.

İzmir de araç kiralama hizmeti alırken indirimden yararlanmak ve güncel kampanyaları görmek için www.comet.com.tr web sayfasını ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Araç kiralama da İzmir’in en yeni ve en güzel araçları ile tanışın.Comet rent a car

Daha uygun, daha iyi.

Devam
Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama RENT A CAR
12.06.2018

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türkiye’nin en büyük havalimanlarından biri olan Sabihan Gökçen Uluslararası Havaalanı ( IATA: SAW, ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırları içerisinde Kurtköy mevkiinde inşa edilen İstanbul'un ikinci havaalanıdır. Havaalanı ismini Türkiye'nin ilk bayan pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Havaalanının temeli Mart 1998 tarihinde atılmış olup Şubat 2001 tarihinde bitirilen havaalanı toplam beş yüz elli milyon dolara mal olmuştur. operasyonları, havalimanı otelleri  güvenlik hizmetleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım  İşletme A.Ş. tarafından yürütülmektedir.Sabi Gökçen Havaalanı Comet Rent a car Şubemiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızn çok sık kullandıgı Sabiha gökçen havalimanı yaz aylaronda çok yogun olmaktadır.Comet rent a car araç kiralama hizmetlerinde yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza özel kampanyalar düzenleyerek Sabiha gökçen havalimanında misafirlerini karşılayarak kiraladıkları araçlarını teslim etmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetinde yılların deneyimi, genç araç filosu ve araç kiralama yapacak müşterimize teslimatta sunduğu kolaylıklar sayesinde sadece seyahatinize odaklanabilirsiniz.

COMET RENT ACAR havalimanlarında araç kiralama ofisleri ile gelecek olan müşterileri için daima hazır araç ve hemen kiralama modeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımıştır.

COMET RENT A CAR araç kiralama, havalimanlarında araç kiralama hizmetlerinde şimdiye kadar müşteri memnuniyetine önem vermiştir

Sabiha Gökçen havalimanında araç kiralaması yapmak istiyorsanız www.comet.com.tr adresinden  tüm araçlarımızı görebilir ve istediğiniz araca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Devam
Atatürk Havalimanı Kiralık Araç Rent a car
12.06.2018

Atatürk Havalimanında araç kiralama yaptıktan sonra çıkış kapısında aracınızı hemen teslim alabilirsiniz. İç hatlar geliş ve dış hatlar geliş kapısından çıkış yaptığınızda aracınız sizin yanınıza getirilir ve burada aracınızı hemen teslim alabilirsiniz.Atatürk havalimanı Tütkiyenin ve İstanbulun ilk havalimanı olup Türkiyenin avrupaya açılan kapısıdır.İstanbulun simgesi haline gelen Atatürk havalimanı A vrupanın büyük havalimanlarından biridir.Atatürk havalimanı İstanbulun şehir merkezne de oldukça yakındır Taksim ve Sultanahmette 15 Dakika da ulaşabilirsirsiniz.Atatürk havalimanı Comet rent a car şubesi 24 saat araçkiralama hizmeti vermektedir.

Online araç kiralama rezervasyonlarınızda aracınız siz gelmeden önce geliş saatinize göre hazırlanır ve hiç vakit kaybetmeden havalimanından aracınızı kiralar ve yolunuza devam edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken comet.com.tr web sayfasından veya  444 2 721  çağrı merkezinden araç kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Araç kiralamanın en kolay yöntemi ile tanışın.

Devam
Atatürk Havalimanı Dizel Araç Kiralama
12.06.2018

Atatürk Havalimanı günlük 751 inen uçak sayısı ve günlük 749 havalanan uçak sayısı ile toplam ağırladığı yolcu sayısı 157.000 kişiye ulaşmıştır. Uluslar arası uçuşların ağılıklı olduğu Atatürk Havalimanında ekonomik ve dizel araçlar kiralamak çok kolay. Türkiye’de bir çok bölgede araç kiralama hizmeti veren COMET, sürekli stok araç kapasitesi sayesinde gelen bütün misafirlerine 7 gün 24 saat araç kiralama hizmeti verebilmektedir.

Atatürk Havalimanında dizel araç kiralama yapmak isteyen müşterilerine dizel araç kiralama da en uygun fiyatları ve en genç araç filosu ile hizmet vermektedir.

Devam
İstanbul Rentacar ve İstanbul Araç Kiralama
07.03.2018

İstanbul Bağcılar' da bulunan şirket merkezimizden veya İstanbul Rentacar firmalarından Comet Araç Kiralama 7/24 Rent A Car hizmeti vermektedir.  Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devam
Atatürk Havalimanı Rentacar
07.03.2018

Atatürk Havalimanında Rentacar hizmeti veren Comet Rentacar firmamız 7/24 araç kiralama hizmeti vermektedir. 444 2 721 nolu telefon hattımızı arayarak destek alabilirsiniz. 0505 472 59 97 nolu hattımızdan ise whatsapp üzerinden araç kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devam
Atatürk Havaalanı Araç Kiralama
07.03.2018

İstanbul Atatürk Havalimanında araç kiralamak isterseniz Comet Rentacar ı tercih etmelisiniz. Farklı araç gruplarında istedğiniz model aracı Atatürk Havaalanı ofisimizden veya www.comet.com.tr web sitemizden alabilirsiniz. Comet Araç Kiralama olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Devam
İzmir Araç Kiralama
08.01.2018

İzmir’in turistik yapısı, dokusu ve tarihi ile o kadar çok gezilecek alanlarının yanı sıra İzmir, Türkiye'nin en kalabalık üçüncü şehridir.

İzmir’in tüm güzelliklerini keşfetmek İzmir’i yakından tanımak için ihtiyacınız olan araç Comet Rent A Car’da sizi bekliyor.

İzmir bölgesinde en uygun araç kiralama fiyatları ve en geniş genç filosu ile hizmet veren Comet rent a car bölgede ki en kurumsal ve en geniş araç kiralama şirketi unvanını taşıyor.

İzmir’de bulunan en güncel araç kiralama fiyatlarını www.comet.com.tr adresinden inceleyebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Devam
Dalaman Rent A Car
08.01.2018

Dalaman rent a car firmaları yaz dönemlerinde daha da fazla artmaktadır. Bu sebeple Dalaman’da kurumsal Rent A Car firması tercih etmeniz sizin ileride karşılaşacağınız tüm sorunları ortadan kaldıracaktır.

Dalaman’da uzun süredir  araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Comet Rent A Car Türkiye’nin her alanında ki ofisleri ile müşterilerine kurumsal bir hizmet vermektedir.

Dalaman’da şehir içinden araç kiralayarak teslimatı tekrar havalimanında yapabilirsiniz. Seyahatinizin en rahat ve ferah geçmesi için ihtiyacınız olan tüm araçları www.comet.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Devam
Dalaman Araç Kiralama Firmaları
08.01.2018

Dalaman, Muğla'nın 13 ilçesinden birisidir. Dalaman Havalimanı bu ilçe sınırları içerisindedir. Havalimanında araç kiralama işlemlerini havalimanı araç kiralama ofisinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dalaman’da en geniş araç filosuna sahip olan  www.comet.com.tr  Ekonomi sınıfında ve lüks sınıfta dalamanda en geniş araç kiralama filosuna sahip şirkettir.

Dalamanda kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama yapmak isteyen müşterileri için belirlenen bölgelerde ücretsiz araç teslimatı ve sınırsız kilometre seçenekleri ile daima müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Dalaman’da kurumsal araç kiralama firması ile kafanız rahat, yolculuklarınız daha ferah.

Daha detaylı bilgi için www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
Ankara Esenboğa Havalimanı Rent A Car Ofisleri
08.01.2018

Ankara Esenboğa Havalimanında Rent A Car ofislerinde daha önceden internet rezervasyonu yapmadıysanız ve kiralama için ofisleri ziyaret ettiyseniz Esenboğa havalimanı parkında bulunan araçlarımızdan herhangi birisini hemen kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz bir araç varsa internet sitemizden müsait araçlarımızı inceleyebilir aracın Esenboğa havalimanına ücretsiz transferini talep edebilirsiniz.

Aracın dönüş işlemlerini yine Ankara Esenboğa Havalimanında yapabilir ve uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanında Check-in işlemlerinden en az yarım saat önce gelmenizi öneririz. Araç teslim işlemleri ortalama yarım saat sürmektedir. Uçuş saatinize bu süreyi eklemeyi unutmayınız.

Diğer tüm sorularınız için www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
08.01.2018

Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralama yapak için öncelikle en az ehliyet yaşınızın 2 yılı doldurmuş olması gerekmektedir. Araç kiralama firmaları için ehliyet yaşı önemlidir. Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralama yaparken ödemenizi ofislerde nakit yapabilirsiniz. Fakat daha sonradan oluşacak trafik cezaları için provizyon adı altında kredi kartınızdan bir bedel çekilecektir. Yanınızda limitli kredi kartı bulundurmanızı öneririz. Kredi kartı ismi ile kiralayan kişinin ismi aynı olmalıdır. Bu araç kiralama kurallarında değişmez bir özelliktir.

Eğer Ankara Esenboğa Havalimanına başka bir şehirden veya ülkeden uçuş ile geliyorsanız rezervasyonunuzu online yapabilir hatta aracın ödemesini kredi kartı ile gelmeden ödeyebilirsiniz.

Aracın ödemesini daha önceden yapmak veya aracı daha önceden rezerve etmek sizin için çok büyük bir avantajdır. Araç müsaitlikleri daima anlık değişmektedir. Geldiğinizde araç bulabilmek için online rezervasyonu mutlaka değerlendirin.

Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralamak ve araç fırsatlarını görmek için www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya herzaman 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
Ankara Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
08.01.2018

Ankara’da araç kiralama yapmak istiyorsanız ilk öncelikle dikkat etmeniz gereken firmanın kurumsal bir yapısı olmasıdır. Araç kiralama sektörünün kolay olması düşüncesi ile birkaç araba ile kiralama işi yapmaya çalışanlar kazançların az olması ile birlikte bir sorun olduğunda direk olarak tüm yükü müşterilerine yüklemek istemesidir. Buda araç kiralama yapan müşteri açısından çok zor bir durumdur.

Araç kiralama yaparken kiralama yapılacak aracın mutlaka rent a car kaskosu ile kasko yapıldığına bakın. Bu sizin ufak ve büyük kazalarınız da sizin hiçbir sorumluluk almadan devam etmenize olanak sağlar.

Araç kiralama yaparken firmalardan alacağınız ufak sigorta paketleri ile aracınızın başına ne gelirse gelsin sizi ilgilendirmeden yeni aracınızla işiniz aksamadan kiralama yapmaya devam edersiniz.

Ankara bölgesinde araç kiralama yaptığınız da aracınızın hangi bölgeden transfer edileceğine dikkat edin. Bu aracın size geliş süresini etkileyecektir.

Ankara’dan araç kiralamak ve fırsat araçlarını incelemek için mutlaka www.comet.com.tr adresini ziyaret edin.

Devam
Rent a car Kaskosu nedir
05.01.2018

Rent a car Kaskosu nedir? Kurumsal Rent a Car firmaların avantajları nedir?

Araç kiraladınız ve kiraladığınız araçla maddi veya ölümlü kaza geçirdiniz. Kasko kaza bölgesini ve aracı incelemeye alır. Dosya açıldıktan sonra inceleme sonucu aracın rent a car kaskosu yoksa sigorta firmasının hasarı ödeme yükümlülüğü ortadan kalkar ve aracı kiralayan firma Araç kira sözleşmesi ile bu hasar bedelinin tamamını kiralayan kişiden talep etme hakkı doğar. Kiralamış olduğunuz araçta Rent A Car Kaskolu varsa böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Özetle Rent A Car Kaskolu araçlar, kiralayanların daha sonra nedensiz yere problem yaşamalarını önler. Comet Araç Kiralama'nın tüm araçları Rent a car kaskoludur.

Unutmayalım ki, bir bedel ödeyerek yapmış olduğunuz kiralamalarda gereksiz problem yaşamamak için, mutlaka kurumsal firmalardan ve Kasko poliçesi Rent A Car sigortalı olan firmaları tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır.
Bir aracın Rent A Car kaskolu olup olmadığını plakasını sigorta şirketine sorarak veya aracın sigorta poliçesine bakarak öğrenebilirsiniz. www.comet.com.tr web sitemizden kasko özelliğini seçebilirsiniz.

Devam
Kiralık Dizel Araç ve Kiralık Benzinli Araç arasında ki fark.
05.01.2018

Araç kiralama yapacak olan kişilerin en sıklıkla merak ettikleri soru benzinli mi yoksa dizel araç mı kiralamak. Bu sorunsal araç kiralama esnasında fiyat farklılıkları ile insanın aklını karıştırabilir. Bilindiği üzere dizel araçlar yakıt ekonomisi konusunda daha çok faydalıdır. Comet Rentacar dan Yani araç kiralama yapacağınız süre boyunca seyahat rotanız uzunsa dizel araç kiralayarak daha fazla yakıttan ekonomi yaparak daha fazla ekonomik davranmanızı sağlayacaktır. Kısa dönemde veya uzun dönem araç kiralama yapacağınız zaman kullanım mesafesi kısa ve şehir içi ise benzinli araç tam size göre. Kiralama bedelinde ki kazancınız ile aracınızın yakıt sorununu ortadan kaldıracaksınız. www.comet.com.tr sitemizden istediğiniz aracı online kiralayabilirsiniz.

Devam
Comet Rent A Car, ANKARA ESENBOĞA HAVAALANI RENT A CAR
29.11.2017

Comet Rent A Car / ANKARA ESENBOĞA HAVAALANI RENT A CAR

Ankara şehir ofisinde ve Ankara Havaalanı Oto Kiralama, Rent a car, Ankara Araç Kiralama  hizmeti vermekteyiz. Türkiye' nin başkenti Ankara'da bulunan ofisimiz siz değerli müşterimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ankara'da bulunan birçok tarihi yapı ile tatilinizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Birokrasi ve diplomat şehri olan Ankara'da Rent a car hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Araç kiralama sektöründe olan 20 yıllık deneyimimiz bizi her geçen gün güçlendiriyor. Siz değerli müşterilerimiz Ankara Airport ve Ankara şehrinde Araç kiralamak isterseniz www.comet.com.tr web sitemizden veya  444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
COMET Türkiye RENT A CAR Sabiha Gokcen Havaalanı Araç Kiralama
29.11.2017

COMET Türkiye RENT A CAR Sabiha Gokcen Havaalanı Araç Kiralama

Kiralama istediğiniz aracı hemen www.comet.com.tr web sitesinden kiralayabilirsiniz veya Sabiha Gökçen Airport ofislerimizden her marka ve model araç kiralayabilirsiniz.

S. Gökçen Havalimanı Rent A Car firması olarak 7 / 24 siz değerli müşterilermize Araç kiralama, Oto Kiralama, Rent a Car hizmeti veriyoruz. 

Havaalanı Ofislerimize gelmeden önce 444 2 721 nolu çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Araç Kiralama Yapmanız için gereken şey, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizden önce www.comet.com.tr web sitemizi ziyaret etmek.

Sabiha Gökçen havalimanına inen yerli ve yabancı müşterilerimiz havalimanı Comet Rent A Car ofisimize gelerek rezervasyonunuz olduğunu bize beyan etmeniz.

Detaylı bilgi için 444  2 721 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Devam
COMET RENT A CAR ATATÜRK HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA
29.11.2017

COMET RENT A CAR ATATÜRK HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

İstediğiniz Aracı online olarak www.comet.com.tr adresinden hemen kiralayabilirsiniz veya Atatürk havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalnı ofislerimizden uçaktan her marka model araç kiralayabilirsiniz. Havaalanı Rent A Car firması olarak 7 / 24 siz değerli müşterilermize Araç kiralama / Rent a Car hizmeti vermekteyiz.  

Ofislerimize gelmeden önce çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizden önce www.comet.com.tr sitemizi ziyaret etmek.

Atatürk havalimanına inen yerli ve yabancı müşterilerimiz Atatürk havalimanı Comet ofisimize gelerek rezervasyonunuz olduğunu bize beyan etmeniz yeterlidir.

Daha detaylı bilgi için 444  2 721 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Devam
Atatürk Havalimanından nasıl araç kiralanır
29.11.2017

Atatürk Havalimanından nasıl araç kiralanır

Aracınızı online olarak www.comet.com.tr adresinden kiralayabilirsiniz, yada gelmeden önce çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, yurtdışında online araç kirama hizmeti aldıktan sonra mutlaka kiralama sözleşmesini saklayınız.

Atatürk havalimanına inen yabancı müşterilerimiz Atatürk havalimanı Comet ofisimize gelerek kiralama sözleşmesini bize beyan etmeniz gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için 444  2 721

Devam
AHL (Atatürk Havalimanı) Araç Kiralama
29.11.2017

AHL (Atatürk Havalimanı) Araç Kiralama

AHL yani Atatürk Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan havalimanında yurtdışı uçuşlarının çoğunlukla bu havalimanından yapıldığını biliyor musunuz? AHL (Atatürk Havalimanı) İstanbul’un turist giriş kapısı, hal böyle olunca da en iyi hizmet noktalarının burada bulunması gerekiyor.  Yabancı müşterilerin satın alacakları araç kiralama hizmetinin en önemli unsuru yabancı müşterileri koruyan kiralık araç kasko paketleridir.

Comet oto kiralama, kurumsal yapıda yabancı müşterilerin kolaylıkla araç kiralayabileceği bir platform ile hizmet vermektedir. Araç kiralama sektöründe yabancılara en iyi araç kiralama fırsatlarını yapan firma, aynı zamanda “gurbetçi araç kiralama” ve “yabancı uyruklu araç kiralama” paketleri ile en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini vermektedir.

Büyük araç filosu ile daima stokta araç ile çalışan Comet araç kiralama AHL dış hatlar araç kiralama firmaları arasında en iyi konumdadır.

AHL iç hatlar araç kiralama ve AHL dış hatlar araç kiralama hakkında daha detaylı bilgiye www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
Atatürk Havalimanı Yurtdışından Araç Kiralama
29.11.2017

Atatürk Havalimanı Yurtdışından Araç Kiralama

Aracınızı online olarak www.comet.com.tr adresinden kiralayabilirsiniz, yada gelmeden önce çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, yurtdışında online araç kirama hizmeti aldıktan sonra mutlaka kiralama sözleşmesini saklayınız.

Atatürk havalimanına inen yabancı müşterilerimiz Atatürk havalimanı Comet ofisimize gelerek kiralama sözleşmesini bize beyan etmeniz gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için 444  2 721 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Devam
Etiler oto kiralama
22.11.2017

İstanbul' un ticaret merkezi Maslak ve zenginliğinin simgesi semti Etiler' de oto kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Comet Rent A Car İstanbul' un hemen hemen her semtinde hizmet vermektedir. Etiler civarına hızlı bir şekilde transfer ve oto kiralama hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için comet.com.tr web sitemizden veya 444 2 721 web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devam
Bakırköy Araç Kiralama
22.11.2017

Bakırköy' ün tarihi İstanbul'un tarihini yansıtır, İstanbul batı cephesidir. Bakırköy’de araç kiralamak isteyenler için çözüm sunan COMET Rent a CAR, uzun dönem veya kısa dönem Araç Kiralama Hizmeti vermektedir. Bakırköy' ün tarihi yerlerini araç kiralayarak gezip görebilirsiniz.  Araç kiralama hizmeti veren Comet Rent a car, Bakırköy semtinde bulunan araç teslim alanlarımızı öğrenmek için her zaman 444 2 721 arayabilir veya www.comet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Devam
Maslak Rent A Car
22.11.2017

İstanbul' un Sarıyer ilçesine bağlı olan Maslak, öncesinde Şişli ilçesine bağlıyken 2012 yılında alınılan belediyeler birliği kararı ile Huzur ve Ayazağa semtleri ile birlikte Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. İstanbul'un önde gelen semtlerindendir. Türkiye'nin hızla büyüyen semti Maslak' ta yüksek ve çok katlı yapılar bulunur. Maslak semtinde araç kiralamak isterseniz comet.com.tr web sitemizden veya 444 2 721 nolu telefomuzdan bizleri arayabilirsiniz.

Devam
Kadıköy Rent a car
22.11.2017

İstanbul Kadıköy’de istediğiniz zaman en son model araçları en uygun fiyata kiralamak artık çok kolay. Comet rent a car, yeni araç filosu ile mutlu müşteri vizyonu ile Kadıköy’de ekonomik araç kiralama ve lüks araç kiralamada ile sürekli yenilikçi fırsatlar sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de aynı zamanda otel ve havalimanı transferleri yapan Comet, transferde sunduğu hizmet ve fırsatlar sayesinde İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen firma olmuştur. Araç kiralamada 7 gün 24 saat İstanbul’da hizmet veren www.comet.com.tr avantajlarla dolu dünyasında sizleri de bekleriz. İstediğiniz zaman 444 2 721 numaralı telefonu arayarak veya comet.com.tr web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.

Devam
Avcılar RENT A CAR
22.11.2017

Giyim mağazaları, toptan ticaret fırsatı sunan firmaları ve bir çok ticari fırsatın bulunduğu İstanbul Avcılar semtinde tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilmeniz için araç kiralama yapabilirsiniz. Avcılar ilçesinde araç kiralama yapmak için online rezervasyon fırsatları sunan www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz veya dilediğiniz zaman 444 2 721 numaralı telefonu arabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu evin birebir benzerinin Avcılar sahilde bulunduğunu biliyor muydunuz? 7 gün 24 saat Avcılar’dan araç kiralamak için www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devam
Bağcılar oto kiralama
22.11.2017

İstanbul Avrupa yakasında bulunan bağcılar ilinde araç kiralamak için dikkat etmeniz gereken en önemli husus kurumsal firmalarla çalışmaktır. İstanbul’un Bağcılar ilçesi ismini 1929`da Bulgaristan`dan göç eden halkın bölgeye yerleşerek, devletin sağladığı üzüm fideleriyle oluşturdukları üzüm bağlarından almıştır. İş sahasının ve değerli bir bölgede bulunmasından dolayı ticari faaliyetlerin hızlı oluştuğu bir bölgedir. Bağcılar semtinde araç kiralamak için havalimanından kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Bağcılar semtine araç teslim alanlarımızı öğrenmek için her zaman 444 2 721 arayabilir veya www.comet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Devam
Bahçelievler araç kiralama
22.11.2017

Bahçelievler İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisidir. Günlük araç kiralama sayısının oldukça fazla olduğu İstanbul Bahçelievler’de kurumsal firmadan araç kiralamaya dikkat edin. Comet araç kiralama kurumsal çözümleri ve 7 gün 24 saat hizmeti ile müşterilerine refah ve güvenilir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bahçelievler’de araç kiralama fırsatlarından haberdar olmak için dilediğiniz zaman 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devam
Dalaman Araç Kiralama Fırsatı
22.11.2017

Dalaman’da kurumsal araç kiralama hizmeti veren Comet, aynı zamanda Dalaman’da otel – havalimanı transfer hizmetinde kurumsal bir hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat Dalaman’da otel transferi yapan Comet, genç araç filosu ile daima en iyi hizmeti vermektedir. Dalaman Rent A Car işlemlerinizi ve Dalaman Havalimanı Araç Kiralama rezervasyonu için uygun tarih ve araç seçiminizi rahatlıkla www.comet.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

Devam
Esenler oto kiralama
22.11.2017

Tarihi Atışalan su kemeri ve Hünkâr Kasrı ile Esenler tarihi çok eski İstanbul ilçelerinden birisidir. İstanbul’un yüz ölçümü olarak küçük olmasına rağmen çok kalabalık bir ilçesidir. Esenler’de kolaylıkla araç kiralamak için Esenler teslim noktaları bulunan Comet Araç Kiralama firmasını tercih edebilirsiniz. Comet araç kiralama firması genç ve dinamik filosu ile uzun dönem ve günlük kiralamalarda büyük avantajlar sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için; www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 çağrı merkezini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Devam
Eyüp Araç kiralama ve transfer
22.11.2017

Türkiye’de en eski elektrik santrallerinden birisi olan Santralistanbul müzesi Eyüp’te yer almaktadır. Santralistanbul şuan modern bir üniversite kampusu ve sergi – konser alanı olarak kullanılmaktadır. Eyüp’te araç kiralayarak gidilecek yerlerin en başında olan Santralistanbul Eyüp ilçesinin gözde yerleri arasında. Eyüp’te günlük araç kiralayarak size teslim edilen araçlarla dilediğinizce gezmek için fırsatları yakından takip edebilirsiniz. Her güne farklı fırsatlar sunan www.comet.com.tr araç kiralamayı kurumsal düzeyde en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Comet araç kiralama ile ilgili daha detaylı bilgi elde etmek için www.comet.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devam
Beşiktaş araç kiralama
22.11.2017

Beşiktaş, İstanbul`un kültür, sanat ve eğitim başkenti olmakla birlikte, aynı zamanda Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Bebek semtleriyle birlikte Boğaziçi`nin en değerli bölgesidir. Beşiktaş, yaşayan İstanbul`u en güzel şekilde gözlemleyebileceğiniz ve sıcak halkının birbiriyle kaynaştığı bir semttir. İstanbul’un kültür başkentini ve en güzel sahillerini kendi aracınızla gezme özgürlüğünü yaşayın. Comet araç kiralama sizlere en güzel hizmeti en uygun fiyata sunan kurumsal bir firmadır. www.comet.com.tr adresinden veya dilediğiniz zaman 444 2 721 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Devam
İzmir Havaalanı araç kiralama
22.11.2017

İzmir’de dilediğiniz zaman en son model araçları uygun fiyata kiralamak artık mümkün. Comet, yeni araç filosu ile mutlu müşteri vizyonu ile İzmir’de ekonomik araç kiralama ve lüks araç kiralamada sürekli yenilikçi fırsatlar sunmaktadır. İzmir’de aynı zamanda otel ve havalimanı transferleri yapan Comet, transferde sunduğu hizmet ve fırsatlar sayesinde İzmir bölgesinde en çok tercih edilen firma olmuştur. Araç kiralamada 7 gün 24 saat İzmir’de hizmet veren www.comet.com.tr avantajlarla dolu dünyasında sizleri de bekleriz. Dilediğiniz zaman 444 2 721 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Devam
Sultangazi araç kiralama
22.11.2017

Sultangazi hem merkezi konum olması, hem ticari iş yerlerinin değeri hem de gece hayatı ile İstanbul’da değerli ilçelerden birisidir. Sultangazi’de araç kiralamak isteyenler için çözüm sunan kurumsal firmalar sayesinde Sultangazi’nin değerli yerlerini görebilirsiniz. Hacı Bektaş-i veli parkı ile Sultangazi’nin en uğrak yerleri arasında tarih kokan Maglova kemeri ile Sultangazi’de araç kiralama yaparak güzellikleri keşfedebilirsiniz. Araç kiralamada sizlerin daima yanında olan Comet araç kiralamanın Sultangazi semtine araç teslim alanlarımızı öğrenmek için her zaman 444 2 721 arayabilir veya www.comet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Devam
istanbul ve taksim oto kiralama
22.11.2017

İstanbul ve Taksim Oto Kiralama, Taksim İstanbul’un iş ve gece hayatının en canlı olduğu noktaların başında gelir Taksim parkı İstanbul’un kalbidir. Yeni yapılan Taksim meydanı şehrin en büyük meydanı olup İstiklal caddesi ile Beyoğlu’na bağlanır Taksimin eğlence merkezi Beyoğlu’dur tarihi dokusu ile Taksim İstanbul’u en zengin semtlerinden biridir. Taksim den Atatürk havalimanına ve Sabiha gökçen havalimanına 24 saat ulaşım imkanı vardır. Oteller, turizm acentaları, rent a car şirketleri ve oto kiralama şirketlerinin de havalimanlarına her saat başı servisleri bulunmaktadır. Taksimde Osmanlı mutfağının seçkin örneklerini bulabilirsiniz. Kısacası Taksim İstanbul’un kalbidir İstanbul’a gelip Taksimi ziyaret etmeden gitmek büyük bir kayıptır

Devam
Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn