İzmir Araç Kiralama RENT A CAR

Doğası, denizi ve tüm güzellikleri ile gezmeye doyamayacağınız şehir, İzmir. İzmir’in tüm bölgelerine kapıya teslim  seçeneği ile araç kiralama yapabildiğiniz COMET İzmir’de yaygın şube ve teslimat noktaları ile İzmir’de en genç araç filosu ile hizmet vermektedir.İzmir Adnan menderes Havalimanı şubemiz 24 saat kesintisiz rent a car hizmeti vermektedir.

İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük kentidir. İzmir, Ege kıyı bölgesinin tipik bir örneği gibidir. Kuzeyde Madra Dağları, güneyde Kuşada sı Körfezi, batıda Çeşme Yarımadası’nın Tekne Burnu, doğuda ise Aydın, Manisa il sınırları ile çevrilmiş İzmir, batıda kendi adıyla anılan körfezle kucaklaşır. İzmir ili içinde Ege Bölgesi’nin önemli akarsularından olan Gediz Nehri’nin aşağı çığırı ile Küçük Menderes Nehri bulunur. Girintili ve çıkıntılı kıyı bandı doğal olarak sayısız güzellikte koy ve plajların oluşumu ile sonuçlanır. Gümüldür, Özdere, Foça, Karaburun, Çeşme,Marmaris,Bodrum sahil ve plajları İzmir için büyük bir turistik önem taşımaktadır. Öte yandan aynı doğal yapı, bir çok balıkçı barınağının veya yat yanaşma yerlerinin oluşmasına neden olmuştur. Bu özellikleriyle İzmir doğal bir turizm ve liman kentidir. Akdeniz iklim bölgesinde yetişen geniş, sert ve iğne yapraklı, sürekli yeşil kalan, kuraklığa dayanıklı ağaç ve çalılar, yaygın doğal bitki örtüsünü oluşturur.İzmir Türkiyenin en büyük yerleşim yerlerinin başında gelmektedir.İzmir Adnan menderes Havalimanı Avrupanın büyük havalimanlarından biri olup aktarma merkezi olarak inşa edilmiştir.İzmir Türkiyenin ekonomisne oldukça büyük katkı yapmaktadır.Turizimin çok geliştigi bir şehir olan İzmir Çeşme Bodrum Marmaris Dalaman gibi bir çok turizim merkezinede çok yakındır.İzmir ziyaretleriniz de araç kiralama ihtiyaçlarınızı Comet rent acar dan ekonomik olarak çözümleyebilirsiniz.Comet rent a car İzmir içerisnde dilediginiz zaman arcınızı kapınıza kadar getirmektedir.

İzmir de araç kiralama hizmeti alırken indirimden yararlanmak ve güncel kampanyaları görmek için www.comet.com.tr web sayfasını ziyaret edebilir veya 444 2 721 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Araç kiralama da İzmir’in en yeni ve en güzel araçları ile tanışın.Comet rent a car

Daha uygun, daha iyi.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn