MİLAS – BODRUM AİRPORT


Muğla, Milas – Bodrum Havalimanı Türkiye’nin en önemliturizm destinasyonlarından dır. Milas – Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali, 95 bin927 metrekare alanda yer alıyor. Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki en yoğun meydanlarındanbiri olan, Milas – Bodrum Havalimanı, 1997 yılında uluslararası trafiğe açıldı. Muğlaili sınırları içinde, antik Karya’ nın iki önemli şehri Milas ve Bodrum arasında yeralıyor. Ayrıca Muğla ili dışında da Aydın’ a bağlı Didim, Kuşadası, Söke gibi turizmmerkezlerinin de ulaşımında çok önemli bir yer tutuyor. Havalimanı, Bodrum’ a 32 km,Milas’ a 12 km ve Didim’ e 82 km uzaklıkta bulunuyor.COMET RENT A CAR Muğla Milas - Bodrum Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerlimüşterilerimize yaz ve kış aylarında 7/24 Araç Kiralama Hizmetivermektedir.

Muğla ofisimiz, tüm bölgelere Transfer hizmeti vermektedir.

DALAMAN AİRPORT


Muğla, Dalaman Havaalanı özellikle yazın binlerceturisti ağırlayan, Türkiye’ nin en işlek havaalanlarından biridir. Dalaman havaalanıbirçok markanın bir arada bulunduğu duty free dükkânları ve farklı yiyecekalternatifleri ile her damak tadına hitap eden restorant ve kafeleriyle uçağınızıbeklerken zevkle vakit geçireceğiniz bir yerdir. Food court’ ta yiyecek ve içecekseçenekleri, Türkiye’ ye ait ürünlerin satın alınabileceği alışveriş dükkanları Dalamanhavaalanını cazip kılmaktadır. Dalaman Havaalanı dünya’ nın ilk ve tek “duty freeoutlet” mağazasına da sahiptir. Ayrıca hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edenvideo oyunlarının yer aldığı eğlenceli dükkân da hoşça vakit geçirmenize yardımcıolacaktır. COMET RENT A CAR Muğla Dalaman Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerlimüşterilerimize yaz ve kış aylarında 7/24 Araç Kiralama Hizmetivermektedir.

Comet Hotel Deluxe Marmaris


Şirketimizin Oteli Marmaris’in en güzel köşesi olanArmutalan bölgesinde; 60 odası, 240 yatak kapasitesi, havuz başı bar & restoranı,Türk Hamamı, Saunası, açık yüzme havuzu, nargile kafesi, çocuk havuzu, çocuk parkı ile günboyu birbirinden ilginç ve eğlenceli animasyon gösterileriyle hizmetinizdedir.

www.cometotel.com

MUĞLA’ YI TANIYALIM

Muğla, Türkiye’ nin Ege Bölgesi' nde topraklarının küçük bir kısmıAkdeniz Bölgesi içinegiren, Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Datça ve Bodrum gibi tatil bölgeleri ile ünlüildir.

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşimlerinden biriolan Muğla, bilinen tarihi boyunca başlangıçta Anadolu'nun yerli halkı Karyalıların,ardından kısmen ve kısa dönemler halinde Mısır, Asur ve İskit işgallerinin, zamanla daözellikle kıyılarda Helenistik kolonizasyon hareketinin egemenliği altında kalmıştır.Önce Medler, daha sonra Persler Muğla'yı idareleri altında almışlar ve bölgeyi birsatrap aracılığıyla yönetmişlerdir. Büyük İskender'in ordularıyla gelişinde Muğlabölgesi bir Karya satrapı tarafından yönetilmekte idi.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn